Aile Hekimleri, Diş Hekimleri, İşyeri Hekimleri, Kurum Hekimleri, Huzurevi, Belediye ve Medikososyalde görev yapan hekimler. Sâye ile E-Reçete yazmak artık çok kolay…

Sâye AHBS , Sâye İHBS , Sâye İBYS , Sâye HuzurEvi , Sâye Dental , Sâye Klinik ile artık hekimler e-reçete ve e-imzayı rahatça kullanabilecekler…

Sağlık Bakanlığı ve TÜBİTAK onaylı Aile Hekimliği , İşyeri Hekimliği ve diğer uygulamalarımız için lütfen bizi arayınız.

 


Sağlık Bakanlığı Onaylı

Sağlık Bakanlığının Akredite etmiş olduğu İşyeri Hekimliği Bilgi Sistemleri geliştirmeye yetkili olan firmaların listesine http://kayittescil.saglik.gov.tr/TR,30991/aktif-isbs-listesi.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Sâye İşyeri Hekimliği Bilgi Sistemi, Sâye Aile Hekimliği Bilgi Sistemi ve diğer Sağlık.Net / E-Reçete yazılımları KALEMZEN YAZILIM DONANIM MÜH. DAN. BİLG. İLETİŞİM TELE. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından üretilmektedir.

Kişisel Sağlık Verilerinin Korunması, İşlenmesi, Aktarılması ve Silinmesi

Kişisel sağlık verilerinin korunması

MADDE 6 – (2) Sağlık hizmet sunucuları, kişisel sağlık verilerinin mahremiyetini sağlamak amacıyla Sağlık Bakanlığınca belirlenen tüm önlemleri alır.

(3) Kişisel sağlık verilerinin ihlâlinden şüphe duyulması halinde Sağlık Bakanlığına bildirim yapılır ve bu bildirimlerde, Genel Müdürlükçe hazırlanan ihlâl bildirim formu kullanılır. Bildirim, elektronik ortamda da yapılabilir.

TÜBİTAK Onaylı

TÜBİTAK’ın bir kuruluşu olan Kamu Sertifikasyon Merkezi’nin E-imza entegrasyonunun doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmış olduğunu belirten Elektronik İmza Uyum Sertifikası KALEMZEN YAZILIM DONANIM MÜH. DAN. BİLG. İLETİŞİM TELE. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından alınmıştır. Sâye İHBS ile e-imzanızı herhangi bir endişe duymadan güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Heryerde Yanınızda

Sâye İHBS’nin E-Reçete gönderim yapan sürümü herhangi bir kurulum gerektirmeden USB belleğinizden çalışabilir. Bu sayede USB belleğinizi yanınızda taşıyarak bilgisayar olan her yerden kolayca e-reçete yazabilirsiniz.

Toplu E-Reçete Gönderimi

İnternet olmayan yerlerde ya da bağlantı sorunu olan yerlerde muayenelerinizi bitirdikten sonra tek tuşla bütün E-Reçeteleri SGK’ya gönderebilirsiniz.

SGK’daki İlaçları Reçeteye Ekleyebilme

Kişinin SGK’da yer alan ilaçlarını görüp reçeteye tek tuşla ekleyebilirsiniz.

Eski Reçeteleri Tekrardan Oluşturma

Eski reçeteleri tek tıkla yeniden reçete edebilisiniz.

Güvenli Yedekleme

Verileriniz Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu standartlara uygun güvenilir bir şekilde oluşturularak saklanmaktadır.

Kapıüstü Monitör Desteği

Hasta çağırma işlemlerinizi sesli ve görsel olarak yapabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Sâye İHBS’yi hemen ücretsiz deneyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan linklerden Sâye E-Reçete uygulamasını bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Uygulama kurulum gerektirmez, zip dosyasını bilgisayarınızda herhangi bir yere açarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  1. Sâye E-Reçete İndir
  2. Sâye E-Reçete İndir (Alternatif Link – Yandex)

Lisans Ücreti

Sâye E-Reçete’nin aylık lisans ücreti KDV dahil sadece 31.25 * TL’dir.

Kredi kartı ya da banka havalesi ile ödeme yapmak için ÖDEME sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sorularınız için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sertifikalarımız
TS ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
E-İmza Uyum Değerlendirme Belgesi