Saye Aile Hekimliği Yazılımının Genel Özellikleri

-Yazılımın bütün ekranları aynı çerçevede oluşturulduğundan öğrenimi ve kullanımı çok kolaydır.

-Kısayol tuşları , ekran renkleri ve diğer pek çok özelliği kullanıcı tanımlı olduğu için alışkanlıklarınıza kolayca uyum sağlar. Siz programa adapte olmazsınız , Saye AHBS size adapte olur. Saye AHBS’nin en önemli özelliği budur.

-Sık kullanılan ilaçlar , sık kullanılan teşhisler gibi menüler programda olmasına rağmen siz henüz bu özellikleri kullanmadan Saye AHBS bu listeleri kendisi otomatik olarak hazırlar. Yukarıda belirttiğimiz gibi siz programa değil Saye AHBS size adapte olur.

-Kesin kayıtlı hasta listenizi bakanlıkla karşılaştırıp hasta listenizi güncel tutar.

-Akıllı arama motoruyla siz leb demeden leblebiyi anlar.

-Saye AHBS sizi gereksiz bilgi girişinden korur , en hızlı ve en pratik şekilde işlerinizi yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

-Hastalarınızın hanelerini otomatik olarak oluşturur. Anne , baba , eş bilgilerini kendisi tespit eder ve aileleri oluşturur.

-Hastalarınızın Sağlık Bakanlığındaki muayene ve izlemlerini otomatik olarak kontrol edip siz de kayıtlı bulunmayan , baska hekim tarafından yapılmış olan eski muayenelerini tek bir tıkla alabilirsiniz.

-Saye AHBS Voltran gibidir. Birçok modülün bir araya gelmesinden oluşur. Bu yüzden esnektir  , modülerdir. Kullanmadığınız kısımları çıkartabilir , yeni çıkan özellikleri kolayca sisteme adapte edebilirsiniz.

-Saye AHBS’ nin asıl gücü tecrubesindedir. Saye AHBS sizlere 2000 yılından beri Sağlık Ocakları Programı geliştiren ve birçok ilde bu projeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş bir ekip tarafından sunulmaktadır.

-Saye AHBS hızlıdır. Rakiplerinin birçoğu C# dili kullanılarak Microsoft .Net teknolojisi ile yazılmıştır. Saye AHBS ise “Doğal Makina Kodu” halindedir ve bu yüzden rakiplerinden daha hızlı çalışır.

-Saye AHBS ‘ nin  grur duyduğu en önemli özelliği satıştan önce de sonra da kullanıcılarının hep yanında olmasıdır.

-Saye AHBS sizlere birçok hazır rapor sunmanın yanında kendi raporunuzu kendinizin oluşturabileceği bir alt yapıda sunmaktadır.

-Saye AHBS Windows 2000 , Windows XP (32Bit,64Bit), Windows Vista (32Bit,64Bit) ve Windows 7 (32Bit,64Bit) işletim sistemleri ile uyumludur.

-Saye AHBS size gereksiz birçok özellik değil işinize yarayacak özellikler sunar.

Özellikler saymakla bitmiyor 🙂 Arayın , Saye AHBS ‘ yi sizlere daha yakından anlatalım.

Detaylı özellik bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.

İletişim için :

Baki GÜNER : +90 505 523 11 50

Özgür ALTUN : +90 505 307 10 10

Bizlere eposta ile ulaşmak için aşağıda ki formu da doldurabilirsiniz.

  1. (gerekli)
  2. (gerekli)
  3. (gerekli)
 

cforms contact form by delicious:days

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir